شرکت سبا سیم

شرکت سبا سیم

شرکت اسپادان سیمبافت با هدف تولید انواع سیم لاکی در سال 1387 در اصفهان تاسیس گردید. این شرکت جهت نیل به اهداف خود اقدام به خریداری ماشین آلات تولید سیم لاکی از شرکت SICME ایتالیا (از معتبرترین تولیدکنندگان ماشین آلات در جهان) نمود. در اوایل سال 1389 این شرکت ماشین آلات خود را وارد نموده و پس از نصب و راه اندازی آن، تولید خود را آغاز نمود.

تولیدات:

در حال حاضر تولیدات این شرکت انواع سیم مسی گرد لاکی از سایز 0.300 الی 1.300 میلیمتر با برند سبا سیم در گریدهای 1-2-3 و با کلاس حرارتی مختلف ( 155-180-200-220) به صورت تک عایق و یا دو عایق می باشد. بسته بندی سیم بر روی قرقره های پلاستیکی بنا به سفارش مشتری می باشد.

کیفیت:

اشین آلات و تجهیزات این شرکت تولید سال 2010 میلادی و از آخرین نسل در نوع خود بوده و دارای پیشرفته ترین تکنولوژی تولید سیم لاکی می باشد به نحوی که تجهیزات مربوط به تست پیوستگی لاک بر روی دستگاه نصب و سیم مستمر مورد آزمایش قرار می گیرد. این شرکت دارای پروانه استاندارد ملی ایران و گواهینامه ISO 9001 می باشد.

در ادامه:

در راستای اجرای طرح توسعه خود این شرکت درنظر دارد تولیدات خود را در سایزهای بالاتر افزایش داده و همچنین تولید سیم آلومینیومی را آغاز نماید.